Tedavi Yöntemleri

eswt

ESWT (Şok Dalga Tedavisi)

ESWT tedavisi herhangi bir yan etkisi olmayan, ağrı yaratmayan, komşu organlara zararı olmayan, anesteziye ve hastanede yatışa gerek duyulmayan, diğer hastalıklarla (kalp ve damar hastalıkları, hipertansiyon vb.) ve sürekli kullanılan ilaçlarla etkileşimi olmayan, işlem sonrası hastanın rahatlıkla günlük hayatına devam edebildiği yeni nesil bir tedavi yöntemidir.

mezoterapi

PShot (Mezoterapi)

Erkekler için mutluluk aşısı her erkeğin hayali olan cinsel performanstaki artışı sağlayan doğal bir işlemdir. Özellikle sertleşme problemlerinde çok etkili bir yöntemdir. Bu tedavinin başarısı diğer yöntemlere göre daha yüksektir. P-shot ile kişinin kendi kanından hazırlanan plazma enjekte edildikten sonra hem cinsel güç ve ereksiyon zamanı artar hem de erkek üreme organında bir miktar büyüme olur.

vakum pompa

Vakum Pompa

Bir penis pompası (vakum ereksiyon cihazı), elle çalışan veya akülü bir pompaya sahip içi boş bir tüptür. Tüp penisinin üzerine yerleştirilir ve daha sonra pompa tüpün içindeki havayı emmek için kullanılır. Bu işlem penise kan çeken bir vakum oluşturur. Bir ereksiyondan sonra, penisin tabanının etrafında bir kan basıncını tutup sıkı tutmak için bir gerginlik halkası yerleştirirsiniz. Daha sonra vakum cihazını çıkarırsınız.

hormon replasman tedavisi

Hormon Replasman Tedavisi

Hormon dengesizliği tedavisi hangi hormonda sorun olduğu araştırılarak planlanmaktadır. Her hormonun tedavisi farklıdır. Hormonların seviyelerini tespit etmek ve yan etkilerini belirlemek adına kan testleri uygulanmaktadır. Test sonuçlarının akabinde kadınların ve erkeklerin tedavisi için hormon baskılayıcı ilaçlar kullanılır.

akupunktur

Akupunktur

Akupunktur tedavisi, vücudun belirli noktalarına ve kaslara, çok ince yapıda özel iğnelerin batırılması ile uygulanan ve tamamen kişiye, kişinin hastalığına özel bir tedavi yöntemidir. Geleneksel Çin ttıbbının bulduğu bu tedavi bugün Batı tıbbı tarafından geliştirilmiş ve Batı Medikal Akupunktur’u (Western Medical Acupuncture) formuna ulaşmıştır. Batı Medikal Akupunkturu, geleneksel Çin tıbbının akupunktur noktalarının yanı sıra, etkilenen kasları da hedef alan “Kuru İğneleme” tedavisine ağırlık verilir.

hacamat

Hacamat

Son yıllarda kupa tedavisine olan akademik ilgi hızla artmış ve bu tedavi yöntemiyle migren, romatizma, fibromiyalji, artrit ve sırt ağrısı vb. çeşitli ağrılı durumlarda etkisi gözlenmiştir. Modern tıp tarafından da desteklenen kupa tedavisi, günümüzde sertifikalı uzman hekimler tarafından klinik ortamlarda yapıldığında olumlu sonuçlar alınmaktadır. Akupunktur yönetiminin bir benzeri de sayılabilir.

ozon tedavisi

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi Alman tıbbi tedavi tekniğidir. Ozonlama farklı yöntemlerle yapılmakla birlikte en fazla kan yoluyla ozonlama olmaktadır. 100 cc kan damardan alınmakta, uluslar arası sertifikasyonlara sahip, kalibrasyonu yapılmış ozon cihazında üretilen ozanla ozonlanıp, kapalı devre sistemle tekrar damara verilmektedir. Ozon terapi dokulara daha kolay oksijen bırakmaya, ümmin sistemini uyarmaya, büyüme faktörünün salınımını artırmaya, enerji artışına, iyilik haline neden olmaktadır.

hirudoterapi

Hirudoterapi

Sülükler üzerinde bulundukları canlının kanı ile beslenirler. Sülük salyası içeriğindeki anestezik maddeler ile ağrının azalmasına ve antikoagülan özellikleri ile pıhtılaşmanın engellenmesine neden olurlar. Bu doğal biyolojik özellikleri nedeniyle hekimler tarafından yaygın olarak kullanılırlar. Yüzyıllar boyunca hastalıkların çeşitli mizaç dengesizliklerinden kaynaklandığını ve vücudun kanı serbest bırakarak dengelenebileceğini düşünen hekimler için sülük tedavisi en önemli tedavi araçlarından birisi olmuştur.

sertleşme sorunu iletişim